joecell.pl - ogniwo Joe'go, Joe Cell, darmowa energia, free energy - Odp:coś dziwnego ... - Forum Joe Cell

 
|| PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH ||

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swojš stronę i zwiększ pozycję w Google.

Forum Joe Cell  


sonic3
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:coś dziwnego ... - 2007/07/09 20:16 No i wychodzi na to, że aby wszystkiego się dowiedzieć o kontrowersyjnych rzeczach trzaba sobie codziennie forum zgrywać na HDD, paranoja ale widać w tym wątku, że niestety całkowicie potrzebna ;/ Sam śledziłem ten temat na forum o2 powstało jeszcze kilka pokrewnych w których ludzie pisali właśnie o tym co się dzieje z postami na forum.
Forum portalu o2 ma przy każdym poście button (Zgłoś do usunięcia), być może wystarczy go wcisnąć aby moderatorzy którym sie nie chce czytać postów usunęli, a może problem istnieje znacznie głębiej? Przeczesz ktoś to skasował!
Mam nadzieje, że tu takie incydenty nie bedą miały miejsca dlatego też przeskoczyłem na wasze forum

Trzeba także zrozumieć, że konstruując ogniwo wypowiedzieliśmy osobistą wojnę obecnemu status quo (łać. obecny stan rzeczy) przeciwko imperium zła jakim są koncerny naftowe.
Nie będe się na ten temat tutaj rozpisywać, każdy kto ma neta potrafi odnaleźć prawde, wystarczy się troche wysilić, ogniwo już znaleźliście
Podpowiem jedynie, że nie warto jej szukać na publicznych portalach.
Mogę polecić także kilka filmów nakreślających potęgę Goliata w utrzymaniu status quo tj.
Who killed the electric car, Hacking Democracy, The End of Suburbia oraz filmy pokazujące prawde o 9-11 911 In Plane Sight, 911 Loose Change 2Nd Edition. Tego niezobaczycie w TV. To co widzimy to wierzchołek gory lodowej skierowanej przeciwko naszym portfelom i swobodzie obywatelskiej.
Wojna trwa, a my walczymy przeciwko Goliatowi o lepsze jutro. Wielu nadmiernie wychylających się osób z pomysłami free energy zapłaciło słono swoją reputacją, a nawet życiem min. ojciec free energy jak i konwencjonalnej energii AC Nikola Tesla i odkrywca orgonu Wilhelm Reich.
Pozdrawiam
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

      Tematy Autor Data
    thread link
coś dziwnego ...
rzepak 2007/03/08 11:53
    thread link
thread linkthread link Odp:coś dziwnego ...
sonic3 2007/07/09 20:16
 PageRank