joecell.pl - ogniwo Joe'go, Joe Cell, darmowa energia, free energy - Odp:Procedura ładowania wody - Forum Joe Cell

 
|| PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH ||

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swojš stronę i zwiększ pozycję w Google.

Forum Joe Cell  


admin
Admin

Admin
Posty: 206
graphgraph
 
Procedura ładowania wody - 2007/09/16 22:21 Tekst pochodzi ze strony:

www.joecellenergy.com

Procerdura ładowania wody dla cel gotowych do użytku.

1. Zatop cele w wybranej przez siebie wodzie lub napełnij poprzez wygiętą rurkę, aż woda zacznie się wylewać z celi. Zablokuj palcem wylot rurki i przekręć cele do góry nogami, teraz odblokuj wylot pozwalając wodzie wypływać przez około 1 sekundę poczym zablokuj ją znowu i odróć cele do normalnej pozycji.
Podłącz przewód minus(-) ładowarki do zewnętrznej części celi, a plus(+) do wewnętrznej i pozostaw na 1 minutę. Następnie odłącz i zamień przewody podłączając tym razem minus(-) do wewnętrznej części, a plus(+) do zewnętrznej części celi i pozostaw na 5 minut.
2. Po upływie 5 minut, szybko odłącz przewody i przelej zawartość celi do przygotowanego wcześniej pojemnika.
3. Następnie powtórz puntk 1.
4. W obecnej chwili powinieneś mieć dwa pojemniki z wodą, pozostaw je na 24 godziny.
5. Następnego dnia w Twoich pojemnikach powinieneś znaleźć trochę zanieczyszczeń wytrąconych z wody. Ostrożnie i bardzo powoli przelej wodę z obu pojemników do trzeciego upewniając się, że zanieczyszczenia pozostały w pierwszych dwóch pojemnikach. W tej chwili powinieneś posiadać pojemnik czystej, nie zanieczyszczonej wody.
6. Umieść pojemnik z czystą wodą w zamrażarce. Jest to krytyczna faza całej operacji! Obserwuj pojemnik regularnie! Potrzebujesz wody która zaczyna zamarzać ale jeszcze nie zamarzła! Jeżeli zaobserwowałeś ten moment, wyjmij wodę z zamrażarki i przelej do celi.
7. Podłącz minus(-) do wewnętrzej, a plus(+) do zewnętrznej części celi na 5 minut. Jeżeli zaobserwowałeś bąbelki na powierzchni wody po upływie 5-ciu minut, Twoja cela jest gotowa do użytku! Jeżeli nie widzisz bąbelków po upływie 5-ciu minut, opróżnij szybko cele do czystego pojemnika i pozostaw na 24 godziny, następnego dnia powinieneś znaleźć zanieczyszczenia wytrącone z wody. Ostrożnie odlej wodę do czystego pojemnika i powtórz całą procedurę od punktu 5.
8. Jeżeli widzisz bąbelki na powierzchni wody Twojej celi, oznacza to że jest gotowa do zasilania Twojego samochodu.

Tłumacznie: Randy ROTS (22.07.2007)
----------------------------------------------------------------
(Oryginalny tekst)

Charging Procedure Ready to Fit Cells.

1. Submerge ready to fit cell in chosen water, or fill on the side via pipe bend until water flows back out. Now upside down and blocking the pipe bend let water release for about 1 second then block and return to up write position. Attach negative to outside, positive to the inner tube. Leave for 1 minute. Remove leads, swap them around, now attaching positive to outside, negative to the inside, leave for 5 minutes.
2. immediately empty water from cell into a spare bucket.
3. Repeat step one, making a new batch of water.
4. You should now have 2 buckets of water, leave them for 24 hours.
5. Inside your buckets of water you should have some solid material. Carefully and slowly tip the water into a 3rd bucket making sure to leav the solids behind. Repeat on the 2nd bucket of water. You should now have a new bucket of water clear with no solids.
6. Place the new bucket of water into the freezer, this is critical stage observe the water regularly, you want the water to begin to freeze but not completely freeze. Remove from freezer and tip water into cell.
7. Attach negative to inner, positive to outside for 5 minutes. If you are observing bubbles on surface after the 5 minutes the cell is ready to run. If this is not occurring tip water out after 5 minutes and leave for 24 hours in bucket. Observe more solids in bucket and tip out again as per step 5.
8. If you have bubbles on surface your cell is ready to run your car.

Edytowany przez: admin, w: 2007/09/17 17:56
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
eurall
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/17 06:40 Bardzo ciekawa procedura ładowania ciekawe czy działa tak szybko jak jest to opisane pozdrawiam
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
djbkey
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/17 10:07 ADMIN zlituj sie!
jaką mam miec rozdzielczosc zeby to czytac swobodnie
bez operowania myszką na boki?
zrób cos z tym proszę Cie
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
dr02d2u
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/17 10:40 Te "zabawy" ze schładzaniem i przelewaniem wody przypomniały mi robienie tzw. wody strukturowanej używanej w celach spożywczych (zdrowotnych). Polega to na całkowitym zamrożeniu wody i piciu jej zaraz po rozmrożeniu. Zauważyłem, że w takiej wodzie znajduje się trochę brudu (np. w kranowej niewiele białego osadu, w "oligoceńskiej" ze studni głębinowej dość dużo żółtego osadu). Taką wodę strukturowaną można też uzyskać kiedy woda zaczyna zamarzać, ale jest to niepewna metoda. Myślę więc, że w powyższym opisie chodzi właśnie o uzyskanie wody strukturowanej. Jeśli ktoś zechce poeksperymentować z taką wodą, to niech sprawdzi jak ogniwo ładuje się z użyciem wody strukturowanej uzyskanej po całkowitym zamrożeniu i rozmrożeniu.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
andrew54
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/17 21:36 Co do tych "zabaw" to pozwolę sobie mieć trochę odmienne zdanie. A może chodzi o to że woda w okolicy 4 st C nabiera pewnych specyficznych własności (Victor Schrauberger). Przecież w tym przepisie pisze wyraźnie że nie może ta woda zamarznąć. Ale nie o tym chciałem napisać.Chodzi mi o artykuł ze strony
http://www.joecellenergy.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=17
Joe_Cell_Update_from_Peter Stevens_dated_270406.pdf
Czy ktoś go czytał? Mój angielski jest bardzo słaby więc posiłkuję się English Ttanslatorem 3 .Czy ja dobrze zrozumiałem to , że Peter Stevens pisze , by zasilanie - ujemny biegun podłączyć do zewnętrznej strony drugiej rurki ? Może to błąd Translatora ? O błyskaniu , o L prętach , "zabawach z młotkiem w ręku" by zmniejszyć magnetyzm szczątkowy pisał na tym forum i admin i andreas50. Czy ktoś z lepszą znajomością angielskiego może to wyjaśnić , by nie wprowadzać innych w błąd . Wydaje mi się to dość ważne.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
dr02d2u
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/18 12:01 Gdyby celem schładzania wody było osiągnięcie 4*C, to by to było wyraźnie w opisie zaznaczone. A ponieważ nie jest, to z całą pewnością autor miał co innego na myśli. Niestety nie zawarł tego, stąd te domysły i spekulacje. Poniżej wklejam fragment dotyczący uzyskania wody strukturowanej jaki wygrzebałem z sieci. Proszę go porównać z opisem, który wkleił admin.


"Wodę tą przygotowujemy w następujący sposób. Do zamrażalnika wstawiamy
przykładowo jeden litr wody w emaliowanym naczyniu. Po około 2-3 godzinach
pojawia się na niej pierwszy lód. Wodę zlewamy do drugiego naczynia i zostawiamy
do dalszego zamrażania, a tworzący się lód wyrzucamy*. Przy dalszym zamarzaniu
woda, zamieniając się w lód, wypiera do niezamarzniętej części wszystkie
rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. W ten sposób powinno około 1/2 lub 2/3
pozostałej wody. Niezamarzniętą wodę zlewamy, a lód roztapiamy i wykorzystujemy
jako wodę. To właśnie jest woda Protijewa, która jest oczyszczona w 80%**."

*lód ten składa się z molekuł ciężkiej wody, która zamarza przy
temperaturze +3,8 stopnia C, a potrzebna organizmowi zamarza przy -1 st. C
** woda taka zawiera 16 mg wapnia w 1 litrze


Nie mam pojęcia jakich specyficznych cech nabiera woda w 4*C poza tym, że osiąga swą najmniejszą objętość. W opisie admina jest, że woda nie może zamarznąć, a być tuż na skraju tego momentu. Czyli temperatura musi wynosić pomiędzy 0 a -1*C.
Czy coś szczególnego dzieje się z wodą w zakresie tej temperatury? Tak, woda zaczyna zamarzać a to oznacza że zmienia swoją strukturę. No więc jeśli chcemy uzyskać wodę o zmienonej strukturze i dotego oczyszczoną to ... zróbmy wodę strukturowaną!
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
andrew54
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/18 14:07 Dzięki dr02d2u za wyczerpujące wyjaśnienie problemu dotyczącego ładowania wody.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
admin
Admin

Admin
Posty: 206
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/18 16:50 Temperatura 4°C jest to tak zwana temperatura hibernacyjna.
W tej temperaturze hibernuje się żywe organizmy.
np. poddaje się hibernacji pacjentów przy bardzo poważnych operacjach.

andrew54 ten artykuł jest w dziale download od baaaaardzo dawna.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
dyziek
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/18 17:13 ADMIN POWINIENES ZAZNACZYC ZE JEST TO INSTRUKJA ŁADOWANIA WODY DO GOTOWYCH CEL KTORE MOZNA ZAKUPIC Z AUSTRALII
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
andrew54
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/18 17:51 Dzięki za zwrócenie mi uwagi. Jestem tu na forum mowy i zbytnio skoncentrowałem się na czytaniu wszyskich postów (starych i nowych), a nie zajrzałem do działu download. Muszę nadrobić braki. Dalej jednak nie wiem co myśleć o podłączeniu bieguna ujemnego do drugiej rurki zamiast do pierwszej jak pisze Peter Stevens w tym arykule. Niezbyt dobrze go mogłem zrozumieć ze względu na niską jakość tłumaczenia, o co w tym wszystkim chodzi ? Może ktoś mógłby mi to wyjaśnić łopatplogicznie.

Edytowany przez: andrew54, w: 2007/09/18 17:52
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
djbkey
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/19 09:04 ...jak zrobisz sobie urządzenie do wytwarzania wody "zywej i martwej" to zaobserwujesz tam zjawiska ze np w woreczku brezentowym gromadzi sie ta martwa, wiec ta pirwsza cela bedzie spełniała role takiego zbiorniczka na te martwą wode
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Kawasaki
Gość

Fresh Boarder
Posty: 0
graphgraph
 
Odp:Procedura ładowania wody - 2007/09/19 20:55 kolega andrew54 ma racje ja u siebie zauwazylem temperature około 3,2 stopnia.
Wszystko z przygotowaniem ogniwa jest dobre a zmiana biegunów na celi ma na celu wyrzucenie do wody wszelkich zanieczyszczeń z nierdzewki w celi.
Tak tez robie.
Po czym biore wode demineralizowaną, czyste H20. Wytwarzam ja w szklanym destylatorze uprzednio.
MOja wode schładzam do temperatury około 0 stopni, reszte robie jak w opisie. Po czym przelewam wode do ogniwa i zaczyna sie pienić w temperaturze wlasnie 3,2 stopnia. jeżeli bede utrzymywał bliską zeru to woda nie pieni sie. potem przy łądowaniu woda w ogniwie ma temperature otoczenia.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 PageRank