joecell.pl - ogniwo Joe'go, Joe Cell, darmowa energia, free energy - Zmodyfikowane ogniwo Joe'go

 
|| PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH ||

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swojš stronę i zwiększ pozycję w Google.

Zmodyfikowane ogniwo Joe'go Drukuj E-mail
Urządzenie ładuje wodę elektrycznie i magnetycznie. Kiedy energia Eteru (Orgonu) przepływa przez urządzenie, licznik Geigera wykrywa to, on reaguje.
Proszę o wyrozumiałość, to jest bardzo amatorskie tłumaczenie!!!
Oryginalny tekst w języku angielskim: http://pesn.com/2006/04/14/9600259_Modified_Joe_Cell/


Zmodyfikowane ogniwo Joe'go wyciąga energię Eteru do ładowania wody

Urządzenie ładuje wodę elektrycznie i magnetycznie. Kiedy energia Eteru przepływa przez urządzenie, licznik Geigera wykrywa to, on reaguje.

Autor: Sterling D. Allan

Pierwotnie napisany 28 lipca 2002, ten artykuł został udostępniony dla ograniczonej liczby kilku osób. Artykuł opisuje zmodyfikowaną technologię ogniwa Joe'go, która została nazwana AquaMEGA. Vernon Roth niebawem będzie kontynuował tę technologię.

 

zmodyfikowane ogniwo Joe'go
 
W nocy, kiedy wyższa komora jest otwarta dla podglądu, możesz widzieć głębokie niebieskie światła wzdłuż i tak jasne jak białe światła pokrywające bruzdami od szczytu i w górę od dna butelki wody. One nie mogą być widziane tylko kiedy jest całkiem ciemno. To jest jak coś z fantastyki naukowej. Powyższy obraz jest tylko wizją artystyczną, która ma Cię zainspirować!

Urządzenie, które tworzy z energią Eteru (Orgonu) magnetyczną wodę " przyszło " do wynalazcy podczas snu sześć lat temu. Jemu zajęło trzy dni, by zbudować to urządzenie. To właciwie początkowo zostało zamierzone, by być Tesla - jak elektryczny program generujący, który pociąga energię Eteru.

Ponieważ wynalazca poskładał różne komponenty urządzenia, on potrzebował opornik. Będąc pomysłowym człowiekiem, on użył szkła i wody jako opornika.

Ku jego zdziwieniu, woda zaczęła mieć właściwości magnetyczne i elektryczne. To urządzenie było dla niego szczęśliwym odkryciem.

Wkrótce po tym urządzenie przestało funkcjonować na długi czas. On potrzebował trzech miesięcy aby zrozumieć działanie urządzenia i ponownie je uruchomić.

Tak więc maszyna ma swoją własną " osobowość ". Czasami, jeśli ktoś dochodzi do założeń, które są wysoce negatywnymi emocjami, urządzenie przestaje działać. Ludzie, którzy są " wrażliwi " na " energię " doświadczają niezwykłego uczucia kiedy urządznie działa.

Wynalazca teraz wie, że on potrzebuje ochronić maszynę, tak jak ochronić ludzi przed jądrowymi cząsteczkami (promieniowanie), które są wyemitowane kiedy urządzenie funkcjonuje. Przez pierwsze dwa lub trzy lata, wynalazca zauważył, " maszyna zabija mnie i tylko woda utrzymuje mnie przy życiu. "

Jeżeli urządzenie jest wyłączone, a następnie zostaje włączone, potrzeba około pół minuty aby energia Eteru zaczęła płynąć. Kiedy ta energia płynie urządzenie generuje ozon. Podczas gdy energia Eteru zaczyna płynąć, licznik Geigera, który jest blisko, natychmiast pokazuje silny odczyt wyemitowanych cząsteczek alfa. To przejście ma miejsce i nie jest dostrzegalne z żadnym podłączonym dodatkowym urządzeniem. Byłem bardzo zdziwiony kiedy to zobaczyłem.

Ludzie w pobliżu teraz są ochronieni przez komorę, który ma wodę między dwoma warstwami oprawy aluminium. Aby osiągnąć ten ochraniający gabinet, wynalazca dostosował inkubator z uniwersyteckiego działu nauki.

Maszyna jest w dolnej części komory, a butelki z wodą, aby zostały naładowane są umieszczone w wyższej części komory.

Pierwszy kawałek wyposażenia w urządzeniu jest silnikiem. On użył silnika o mocy 3 KM, ponieważ właśnie ten był dla niego wtedy dostępny. On myśli że 1/2 albo 1/3- mocy tego silnika w zupełności by wystarczyła.

Ten pierwszy silnik jest połączony z następnym silnikiem, który on dostosował, i który jest jednym z właściwych komponentów urządzenia. To powoduje rekonfigurację magnesów i zwojów cewki, tak aby być w stanie pociągnąć energię Eteru.

Następny w linii jest Joe Cell czyli ogniwo Joe'go. Dlatego, on wziął akumulator z motocykla i dostosował go (też własność) do określonego celu dla jego urządzenia. Stąd, większy kabel jest prowadzony kilka czasów dookoła pustego zwoju cewki. To "przepustnica" energii Eteru, więc ona nie wypala urządzenia ona energia Eteru zaczyna płynąć. Ten kabel wtedy biegnie na zewnątrz do niższej komory urządzenia i potem do komory wyższej, gdzie to jest łączone do metalowego pręta ze stożkowym końcem, który może zostać podnoszony i opuszczany do pozycji od 1/4 do 1/2 cala ponad wodą, która ma być "ładowana."

W nocy, kiedy wyższa komora jest otwarta dla podglądu, możesz widzieć głębokie niebieskie światła wzdłuż z i tak jasny jak białe światła pokrywające bruzdami w od szczytu i w górę od dna butelki wody. Te nie mogą być widziane chyba że jest całkiem ciemno. To jest jak coś z fantastyki naukowej.

Wynalazca powiedział, że energia Eteru jest bardzo powolna w porównaniu do elektryczności, która płynie blisko szybkości światła. Sądząc po synchronizacji jak długo, że to bierze energię eteru, by przejść przez jego obudowę urządzenia, on ocenia, że energia eteru, z którą on pracuje przepływa strumieniami około 2 - 3 stóp na sekundę.

W jakimś czasie, on planuje wrócić do zadania dostosowywania tej przybywającej energii dla użycia w naszej sieci energetycznej. To może być tak proste jak podłączenie tego do banku kondensatorów i wtedy biegnąc, że przez układ negacji zmienić to na prąd stały, a następnie w zmienny.

W końcu, przez gładkie przejście, on chciałby widzieć, sieć energetyczną AC napędzaną przez tę naturalną formę energii, która jest w harmonii z życiem, to nie jest sprzeczne z energią AC. Sieci energetyczne wysokiego napięcia które teraz przecinają w poprzek ziemię właciwie blokują naturalne strumienie ziemskiej energii eteru; i kiedy to dostaje się do punktu krytycznego, prześcigając zdolność ziem do amortyzacji, będziemy widzieli jakiś fantastyczny skutek nieszczęść.

On poleca, że wszystka instalacja AC powinna przechodzić przez podłogi (wtedy, aż do wylotów) i nie przez ściany, jako jest zwykle w typowych konstrukcjach.

Rozmawiając o elektryczności, przedstawiciele elektrowni złożyli jemu wizytę dwa razy, zastanawiając się, dlaczego on używa tylko prądu za $20.00 miesięcznie, chociaż on ma sklep, oraz garaż z ciężkim wyposażeniem. Oni sprawdzili jego licznik by mieć pewność że to jest zgodne z prawem. To jest.

Był jeden raz kiedy on rozwijał urządzenie, że coś bardzo niezwykłego zdarzyło się dotyczyło to uszkodzenia wyłącznika. Jednego dnia, kiedy on załączył urządzenie, moc wyszła. On poszedł, by sprawdzić skrzynkę na bezpieczniki w jego domu, ale żaden wyłącznik nie został odłączony. On wtedy zauważył poniżej, że wyłącznik na biegunie zasilania został odłączony. Przedstawiciele elektrowni musieli przyjść i przestawić to.

Przejdź trochę dalej, my w pełni nie rozumiemy jeszcze tego wszystkiego.

Gdy trzyma się przewód elektryczny idący do maszyny jest dziwne uczucie. Ludzie wołają to ta "kręta gąsienica."

Wtedy tam są burze wirowe, które on ma przez jego dom. On jest stratny o prawie 1/3 z gontów na jego dachu wobec mikro - pęknięć od burz scentrowanych przez jego dom, kompletnych z błyskawicą.

Jednego razu on miał grupę pudełek w nie ogrodzonym obszarze przygotowane do spalenia. Jedna z tych burz nadeszła i następnie rano pudełka zostały rozmieszczone w okręgu dookoła jego domu.

Innym razem , jego przyjaciel mył przy zlewie, jakichś 20 stóp od maszyny. Kiedy maszyna była w cyklu przez jedną z jej faz, nagle ona już nie stawała się z przodu zlewu, ale stawała się na zewnątrz w polu. Ona widziała ludzi idących w odległości i w odległych domach. Wtedy maszyna poszła w cykl przez następną fazę i natychmiast ona stawała się w zlewie jeszcze raz. Moje wrażenie było takie, że ona nie została ruszona przez przestrzeń ale przez czas jakoś .Innym razem , jego przyjaciel mył przy zlewie, jakichś 20 stóp od maszyny. Kiedy maszyna była w cyklu przez jedną z jej faz, nagle ona już nie stawała się z przodu zlewu, ale stawała się na zewnątrz w polu. Ona widziała ludzi idących w odległości i w odległych domach. Wtedy maszyna poszła w cykl przez następną fazę i natychmiast ona stawała się w zlewie jeszcze raz. Moje wrażenie było takie, że ona nie została ruszona przez przestrzeń ale przez czas jakoś.

To są zdumiewające i niesamowite czasy w których teraz żyjemy.


Ostatnia aktualizacja ( piątek, 04 luty 2011 )
 PageRank