joecell.pl - ogniwo Joe'go, Joe Cell, darmowa energia, free energy - Start

 
|| PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH ||

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swojš stronę i zwiększ pozycję w Google.

Witaj na joecell.pl

Niniejsza strona jest zbiorem informacji na temat niezwykłego urządzenia free energy jakim jest ogniwo Joe'go (Joe Cell)

Wszystkie informacje zawarte na stronie służą do celów edukacyjnych. To co robisz jest na Twoją odpowiedzialność. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za szkody związane z poradami tutaj opisanymi.

ogniwo Alexa
Ogniwo Alexa Shiffera
 
Przeczytaj kilka artykułów na temat ogniwa, zobacz zdjęcia i filmy , wejdź na forum.
 
 
Ostatnia aktualizacja ( środa, 30 październik 2013 )
Co to jest darmowa energia (free energy)?
Technologie uzyskiwania darmowej lub nowej energii nie są powtórzeniem dawnych pomysłów. Nie opierają się na idei stosowania energii słonecznej do ogrzewania bądź wytwarzania prądu - wciąż mało wydajnej, a drogiej. Nie chodzi też o wykorzystanie energii wiatru, co - choć z pewnością pożyteczne - jest nie pewne, wymaga dużych nakładów pieniężnych, według niektórych po prostu wygląda nie ładnie i z powodów praktycznych nie nadaje się do zastosowania na większą skalę. Nie chodzi również o technologie, w których wykorzystuje się materiał opałowy (pomysł to ani nowy, ani gwarantujący czystość) czy też drogą energię geotermalną, to jest ciepło z głębi planety. Rozwiązaniem nie jest energia organiczna - przetwarzanie zielonych i „brązowych" odpadów w celu produkcji gazu opałowego. Nie jest nim też użycie energii pochodzącej z przemiany materii; mimo że jest to wydajniejsze od spalania surowców kopalnianych wiąże się ze znaczącym dwutlenkiem węgla. Technologie darmowej energii nie wytwarzają szkodliwych odpadów radioaktywnych, które stanowiłyby niebezpieczeństwo przez tysiące lat i stałyby się potencjalnym źródłem materiałów rozszczepialnych do broni atomowej.
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 04 luty 2011 )
Czytaj całość...
JAK TO JEST Z DARMOWĄ ENERGIĄ?
Istnieje wiele rozwiązań technicznych pozwalających czerpać bez ograniczeń energię z naszego otoczenia, jednak wszystkie te wynalazki są skutecznie blokowane przez sektor finansowy i energetyczny, oraz rządy państw bojące się utraty kontroli nad społeczeństwami.
Ostatnia aktualizacja ( piątek, 04 luty 2011 )
Czytaj całość...
 PageRank